img

Şirket haberleri


AHGAZ – Fiyat istikrarı sürecinin sona erdiği, şirket pay fiyatının halka arz fiyatının altına düşmemesi nedeniyle fiyat istikrarının uygulanmadığı açıklandı.

ASUZU – Şirket ile Auto Sueco arasında distribütörlük anlaşması imzalandığı açıklandı.

BJKAS & EYGYO – VBTS kapsamında şirket paylarına 23 Şubat’a kadar açığa satış ve kredili işlem yasağı getirildi.

BVSAN – Şirket paylarının halka arzı kapsamında talepler 26 – 30 Ocak aralığında toplanacak.

ESEN – Şirket ile Mefa Endüstri arasında Çatı GES için 2,2 milyon dolarlık sözleşme imzalanması sonrasında Çatı GES’in tamamlandığı ve TEDAŞ kabulünün yapıldığı açıklandı.

FLAP – VBTS kapsamında şirket paylarına 23 Şubat’a kadar brüt takas tedbiri getirilirken, açığa satış ve kredili işlem yasağı da 23 Şubat’a kadar uzatıldı.

GLCVY – Denizbank’ın gerçekleştirdiği tahsili gecikmiş alacak satışında 96,2 milyon TL sahip bir portföyün ihalesinin kazanılması sonrasında devir işlemlerinin tamamlandığı açıklandı.

· GOODY – Şirket, hakim ortağı olan Goodyear S.A. ile kredi anlaşmasının vadesini uzatırken, yeni kredi kullanacak.

 

HLGYO – Şirket portföyünde bulunan varlıklar için 2023’te Marka Gayrimenkul ve Yetkin Gayrimenkul’den değerleme hizmeti alınacağı açıklandı.

ISSEN – Hindistan’daki şirket iştiraki Isbir Mewar Private’nin mevcut fabrikasından Hindistan içerisinde %100 kapasite artırımına uygun daha büyük bir fabrikaya taşınması için kiralık veya satılık fabrika binası için araştırma çalışmaları yapılmaya başlandığı açıklandı.

KONKA – Dekor Kâğıt Yatırımı, Enerji ve Buhar Üretim Tesisi Entegre projesi kapsamında ÇED sürecinin başladığı açıklandı.

KAPLM – İzmir’deki 12 taşınmaz ve taşınmaza ait tapu kayıtları üzerine Anadolubank lehine daha önceden kurulan 6 milyon TL ipotek bedeline 265 milyon TL milyon TL ek ipotek tesis edildiği açıklandı.

KLGYO – Şirket portföyünde bulunan varlıklar için 2023’te Epos Gayrimenkul ve Reel Gayrimenkul’den değerleme hizmeti alınacağı açıklandı.

MACKO – Şirket paylarının halk arzı kapsamında tahsisat tutarının 31,5 katı talep geldiği açıklandı.

MERKO – Şirketin hakim ortağı FRIGO’nun şirkete ait paylardan 50.000.000 adet FRIGO paylarının A grubu imtiyazlı paylara dönüştürme işlemlerinin başlatılmasına, pay başına 6,30 TL’lik ayrılma haklarının karşılanmasına karşılık 50 milyon TL kaynak ayrılmasına karar verildiği açıklandı.

OZGYO – Şirket portföyünde bulunan varlıkların değerlemesi için 2023 yılında Emsal Gayrimenkul’un değerleme şirketi olarak seçildiği açıklandı.

QNBFB – 93 gün vadeli 11,4 milyon sterlin tutarında borçlanma aracı ihraç edildi.

RYGYO – Aktif toplamının %2'sini geçmeyen gayrimenkul alım işleminin 131,4 milyon TL olduğu açıklandı.

THYAO – Şirketin Hava – İş Sendikası arasında iki yıllık Dönem Toplu İş Sözleşmesi'nin ücretler ve sosyal haklarına ilişkin maddelerinde yapılacak iyileştirici düzenlemelerde mutabakata varıldığı açıklandı.

ULAS – Esas sözleşmede Şirketin unvanı ve amaç ve konusu maddelerin tadili kapsamında ayrılma hakkı kullanım fiyatının 4,04 olarak revize edildiği açıklandı.

VBTYZ – Vizyon Teknik’in %50’lik paylarının 5,5 milyon TL’ye satın alınması kapsamında sözleşme imzalandığı açıklandı.

YKBNK – 371 gün vadeli 21,8 milyon sterlin tutarında borçlanma aracı ihraç edildi.

ZOREN – Şirketin bağlı ortaklığı Zorlu Jeotermal Enerji’nin Manisa’da kurmayı planladığı Alkan-2 JES projesi için EPDK’ya 10 MWm/10 MWe kurulu gücünde önlisans başvurusunda bulunduğu açıklandı.

Kaynak İnfo Yatırım
Hibya Haber Ajansı

Vakıf Katılım

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.